Moja nová osobná stránka:

osobná stránka

www.alenkajackova.sk

 

O mne

Mgr. Alena Jacková ... alebo Alenka:)
Osobná fitness trénerka I. triedy

 

Posilňovaniu sa venujem od roku 2008 a čo ma doviedlo k "železám" ? :)

Dlhé roky som sa venovala len aerobným aktivitám - tanec, taebo... Bola to síce zábava, ale efekt bol veľmi malý. Kondícia bola fajn, ale sila bola malá a svaly boli skryté.

Som človek, ktorý nerád stojí na jednej úrovni a je s tým spokojný. Posilňovanie som si zamilovala, hneď keď som vyskúšala kvalitné fitnescentrum. Hovorím kvalitné, lebo fitness centrá sú rôzne, ako aj vybavenie a celková atmosféra a preto treba si správne vybrať hlavne na začiatku, keď je človek obzvlášť "citlivý". :-)

No opäť k mojim začiatkom, nebolo to ľahké, ale po cvičení som sa cítila úžasne. (*Poznámka: Nebolo to ľahké a stále to nie je ľahké :) ) Pocit, neustáleho sa učenia niečomu novému, sledovanie práce jednotlivého svalu, tvarovanie tela sa stalo mojou drogou, asi ako každého celoročného cvičenca :-)  No až odborná literatúra a kurzy mi dopomohli nielen správne cvičiť, ale upraviť si aj stravovanie.

Dnes je 5000 diét a "odborníkov" a nie je ľahké sa orientovať v diétach a selektovať odborníkov na skupinu čo vie, a skupinu čo sa chce nabaliť. Netreba byť pokusným králikom, niektoré hormonálne výkyvy sa nedajú vrátiť ľahko späť. Pri správnej strave telo má fungovať ako "švajčiarske hodinky".


Zameriavam sa na vyvážené stravovanie,
efektívny a zábavný tréning
a využitie len takej doplnkovej výživy, ktorá doplní presne to, čo telu chýba.

 

 

Táto stránka je informatívneho charakteru a neobsahuje komplexný návod - informácií je veľa a ja pracujem prevažne v teréne ;-)

Navštív ma na mojej novej stránke:

osobná stránka

www.alenkajackova.sk

OSOBNÉ TRÉNINGY

  • DaWell Gym Košice
  • Hronská 14, Za Kinom Družba
  • www.dawellgym.sk

Kontaktujte ma:   info.mojaforma@gmail.com   0918 757 595

 

STRAVOVACIE PORADENSTVO

Klienti, s ktorími osobne trénujem, majú stravovacie poradenstvo zdarma.

Fotogaléria: TRÉNERKA